Filter parametrov

Použité filtre:
  Balenie
  Hustota výpletu
  Zloženie rámu
  Počet rakiet

  Zľavnené produkty

  Tenis 555 produkty

  Sme hrdími zástupcami najstaršej rodinnej tenisovej firmy BABOLAT, ktorá začala písať svoju históriu už v roku 1875! Nadpolovičná väčšina hráčov turnajov ATP a WTA hráva práve s výpletmi Babolat - legendárnu doubleline ste si mohli všímať na výpletoch hráčov od nepamäti. Sortiment od roku 1994 plynule rozširovali, kde Babolat medzi prvými prišie...

  Sme hrdími zástupcami najstaršej rodinnej tenisovej firmy BABOLAT, ktorá začala písať svoju históriu už v roku 1875! Nadpolovičná väčšina hráčov turnajov ATP a WTA hráva práve s výpletmi Babolat - legendárnu doubleline ste si mohli všímať na výpletoch hráčov od nepamäti. Sortiment od roku 1994 plynule rozširovali, kde Babolat medzi prvými prišiel s grafitovými verziami tenisových rakiet, legendárnu modrú raketu Pure Drive, už 10. generácie pozná celý svet. Žltá raketa Pure Aero píše históriu spolu s (pre nás) najlepším hráčom sveta Rafom Nadalom. Pre presných hráčov, ktorí chcú mať všetko pod kontrolou máme obľúbenú radu Pure Strike - voľba Dominica Thiema. Špeciálne vyvíjaná obuv s Michelinom pre tenis, bedminton a padel, je to pravé, čo potrebujete pre pohyb na kurte. Široký výber doplnkov a príslušenstva je samozrejmosťou.

  Neváhajte a pridajte sa k rodine Babolatu aj VY!

  Viac


  Podkategórie

  • Rakety Rakety

   Od tvojho prvý krát na kurte až po zbierku titulov z pro tour, Babolat má tenisovú raketu pre každého hráča. Rakety Babolat sú vyvinuté aby ti pomohli hrať čo najlepšie a ty si užil hru naplno.

   Ak si neviete dať rady s výberom, radi Vám poradíme alebo pozrite náš blog ako si vybrať tú správnu raketu.

  • Výplety Výplety

   Najstaršie a najlepšie.. minimálne najpoužvanejšie tenisové výplety medzi profíkmi v ATP a WTA sú práve tie od Babolatu. História legendárnej doubleline siaha až do roku 1875! A to je teda niečo. Dlhodobo medzi to najlepšie patrí črevo VS Touch v súčasnosti mu sekunduje syntetika RPM Blast a mnoho iných výpletov, ktoré určite sadnú hráčom podľa ich preferencií. S výberom a vypletením Vám radi poradíme.

  • Základné gripy Základné gripy

   Ak plánujete zachovať, zaužívaný komfort rúčky Vašej rakety, prípadne doladiť jej vlastnosti, ste na správnej stránke!

   Základný grip sa namotáva priamo na "drevo".

   Pre viac informácií pri výbere, klikni na jednotlivé gripy.

  • Overgripy Overgripy

   Pokiaľ často meníte grip za nový, ste tu správne! Lepivý? Savý? Suchý? Neviditeľný alebo pocitovo o 1/2 čísla hrubší?

   Vitajte a vyberte si ten svoj!

  • Tašky Tašky

   Noste svoju tenisovú výstroj pokope a pohodlne pomocou najnovších tenisových tašiek a batohov. Štýlové a funkčné tašky pre jednu, či 12 rakiet.

  • Lopty Lopty

   Zažite najvyššiu kvalitu a komfort pri každom údere s loptami od Babolat alebo Tretornu. Všetky povrchy, zápasy, či tréning. Výber je na vás. 

  • Príslušenstvo Príslušenstvo

   Užite si všetky aspekty hry so širokou ponukou tenisového príslušenstva Babolat. Mysleli sme naozaj na všetko!

  • Obuv Obuv

   Dostante sa čo najrýchlejšie k lopte v obuvi na to presne vyvinutej. Najodolnejšie inovatívne podrážky Michelin, špeciálny tlmiaci systém, či Orthtolite vložky zabezpečia ten najvyšší komfort, pri explozívnej energii, ktorú Vám tenisky dodajú.

  • Oblečenie Oblečenie

   Od hlavy po päty. Funkčne, štýlovo a kvalitne. Vyskladajte si ten svoj správny štýl!

  • Doplnky Doplnky
  • Kluby a tréneri Kluby a tréneri
  • Olympiáda - Flag Olympiáda - Flag
  • Wimbledon Wimbledon
  na stranu
  Zobraziť 1 - 21 z 555 položiek
  Zobraziť 1 - 21 z 555 položiek