Inook FREESTEP

RAQ075033

Nový produkt

Snežnice INOOK spoznajte voľnosť.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

151,92 € s DPH

-20%

189,90 € s DPH

INOOK | FreeStep

Snežnice Inook FreeStep patria do najvyššej rady snežníc - Inook High Tech. FreeStep sú ľahké a pohodlné snežnice s dôrazom na stabilitu a bezpečný pohyb aj v extrémne náročnom, vlnitom a zľadovateľom teréne. Vlasnosti týchto snežníc ich predurčujú k zvládnutiu snehu, ľadu a to ako na rovine tak aj v prudkých svahoch. Nosná plocha snežnice je vyrobená z veľmi kvalitného plastu, ktorý je dostatočne pevný aj v tuhých mrazoch. Tvar snežnice radí tento model skôr k športovému použitie (jednodňové výlety, rekreačné športové vyžitie, atď ...). Snežnica je vybavená vysokým počtom zubov na bezpečný pohyp po zladovateľom teréne, snežnica drží stopu pri akomkoľvek smerovaní svahu. Celkovo je snežnica osadená šiestimi oceľovými hrotmi v otočených  štyroch rôznych smeroch (na štyroch "ozubených" nožoch) a ďalšími hrotmi na výklopnej špičke. Prvé a posledné hroty sú vyššie, aby snežnica prerazila ľad aj v extrémne tvrdom teréne.

Snežnice FreeStep sú, rovnako ako model E-move, vybavené dvojitým kĺbom, vďaka ktorému je chôdza do kopca omnoho prirodzenejšia a ľahšia, no na rozdiel od tohto modelu majú symetrický tvar.

Snežnice Inook majú výborne riešený systém uchytenia špičky topánky, ktorý veľmi dobre upevní akúkoľvek topánku (trekkingová, snowboardová, ...). Snežnice vďaka posuvnému systému uchytenia päty je veľmi ľahko nastaviteľná pre akúkoľvek veľkosť topánky, až do veľkosti 12. Inook robí jedinečný systém zamykania päty. Zamknutie či odomknutie sa dá jednoducho urobiť postojačky palicou, ako poznáme zo skialpového viazania. Dotiahnutie topánky je pomocou račne ako poznáme zo snowboardového viazania. Na račni je špeciálny systém, vďaka ktorému je možné račňu ľahko povoliť aj v rukaviciach. Naviac je možné upínací pásik vycentrovať pomocou druhej račne a prispôsobiť tak objemu topánky.

Snežnice sú dodávané vrátane prepravného púzdra.

 

Hmotnosť:1,08 kg
Rozmer:65 x 20 cm
Nosnosť:45 - 120 kg
Veľkosť topánky:34 - 47
  • RÝCHLE DORUČENIE
  • DOPRAVA ZADARMO NAD 75€
  • DOPRAVA KURIEROM AŽ DOMOV
  • VRÁTENIE TOVARU do 14 DNÍ

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Naše najpredávanejšie produkty